Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


Edulood

TBD Biodiscovery OÜ

TBD Biodiscovery OÜ on teadusuuringutega tegelev ettevõte, mis keskendub sünteetilisele keemiale ja hea tootmistavaga tootmisele ning toodab farmaatsia- ja keemiatööstuses ning põllumajanduskemikaalides kasutatavaid keemilisi ühendeid.

TBD Biodiscovery poordus Invent Baltics’I poole sooviga leida kliente ja koostööpartnereid ravimiarendustööstuses, kel oleks huvi kasutada Eesti ettevõtte väljatöötatud tehnoloogiaid. Invent Baltics aitas koostada ettevõttele kaks profiili, pakkumaks nende tehnoloogiaid Enterprise Europe Networki andmebaasi kaudu tundis nende vastu huvi Suurbritannia ettevõte. TBD Biodiscovery tutvus Networki andmebaasi kaudu samuti viimase profiiliga ning sellejärgselt kohtus Suurbritannia ettevõte TBD Biodiscovery’ga, millele järgnes otsus koostööd teha.

Koostöö on molemale osapoolele olnud vägagi kasulik ning Suurbritannia ettevõte turustab nüüd Inglismaa turgudel TBD Biodiscovery välja töötatud tehnoloogiaid ning üheskoos pakutakse ka vajalike konsultatsioone ja oskusteavet.

Invent Baltics OÜ

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Tartu Teaduspark

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Baltic Innovation Agency OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi