Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni.

  Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit.

  Hr Diimar Tarajev, Tarmetec OÜ müügijuhi sõnutsi on Rootsi turg Meteci jaoks alati olnud strateegilise tähtsusega. Välisturgudel pole tõsiseid uusi äripartnereid tavaliselt nii lihtne leida.

  Koostöö Work System Sweden AB-ga avas Rootsi turul uusi võimalusi. See juhtus väga õigel ajal, kui otsiti äri laiendamist tooterühmadele, mida varem nii palju ei müüdud. Nad on tulemusega väga rahul ja loodavad edukat partnerlust!

  Koostööst on valminud ka kirjeldav video (Work System ja Metec) inglisekeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=ju5Uz_GTzbc&feature=youtu.be

  Lisainfo: www.metec.ee

  Invent Baltics OÜ

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Tartu Teaduspark

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Eesti idufirma vähendab veeleketest tulenevaid kulutusi

  Täna hommikul paigaldas Eesti idufirma EWG-Tech OÜ veelekke peataja Päästeameti Kose logistikakeskusesse. Veelekke peataja tuvastab veelekke ning sulgeb veetorud automaatselt sekundite jooksul. Kuna Päästeameti Kose logistikakeskuses juhtus suvel veeõnnetus, siis edaspidiste kahjude ärahoidmiseks paigaldati veelekke…

  endrik