Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni.

  Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit.

  Hr Diimar Tarajev, Tarmetec OÜ müügijuhi sõnutsi on Rootsi turg Meteci jaoks alati olnud strateegilise tähtsusega. Välisturgudel pole tõsiseid uusi äripartnereid tavaliselt nii lihtne leida.

  Koostöö Work System Sweden AB-ga avas Rootsi turul uusi võimalusi. See juhtus väga õigel ajal, kui otsiti äri laiendamist tooterühmadele, mida varem nii palju ei müüdud. Nad on tulemusega väga rahul ja loodavad edukat partnerlust!

  Koostööst on valminud ka kirjeldav video (Work System ja Metec) inglisekeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=ju5Uz_GTzbc&feature=youtu.be

  Lisainfo: www.metec.ee

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Invent Baltics OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Tartu Teaduspark

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Jüri Riives: vale tootearendusstrateegia viib pankrotini

  Tänapäeva toodete  elutsükkel muutub aina lühemaks, seega on  tootearendusel  ettevõttes vägagi strateegiline roll. Tootearendus on  väga ressursimahukas ja kui siin vale strateegia valida, siis võib kergesti pankrotiga lõpetada, ütles üle 20-aastase tootearenduskogemusega Mehhatroonika Innovatsioonikeskuse juhatuse…

  endrik