Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  TMB ELEMENT OÜ

  TMB Element OÜ on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides, kes toodab kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, laepaneele, karkassielemente, ribipaneele, treppe ja rõduplaate. Ettevõte osales kontaktvõrgustiku Enterprise Europe Network korraldatud kontaktkohtumiste üritusel Stockholmis, Rootsis NORDBYGG 2014 messi raames ning otseselt tänu messil tekkinud kontaktile alustas koostööd Hangaren Bostad I Sverige AB-ga, kellelt said ühe suurema tellimuse Stockholmi korterelamutele.

  TMB Element OÜ müügi- ja turundusdirektor Mai Mitt hindab messil Nordbygg 2014 osalemise tulemusi headeks.

  „Oleme saanud ühe suurema tellimuse Stockholmi korterelamutele (otseselt tänu messil tekkinud kontaktile). Lisaks saavutasime mitmeid uusi kontakte Rootsi ehitus- ja kinnisvaraarendusfirmadega. Neilt oleme saanud päringuid, toimunud on järgmised kohtumised. Arendasime edasi suhteid ja koostööd olemasolevate koostööpartnerite ja klientidega Rootsis. Neilt oleme saanud uusi päringuid ning toimunud on tehasekülastused. Mõne projekti osas käivad läbirääkimised“.

   

  Mai Mitt
  Müügi- ja turundusdirektor
  TMB Element OÜ
  www.tmbelement.ee

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Tartu Teaduspark

  Invent Baltics OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea