Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  OÜ FESMA ALU

  OÜ FESMA ALU on kaasaegseid ja keskkonnasõbralikke soojusseadmed ja loomafarmide sisseseaded tootev ettevõte, mille põhitegevuseks  on soojusseadmete tootmine, metalli-, san.tehnilised- ja elektritööd, panes rohku energiallika kasutamise säästlikkusele.

  FESMA ALU osales Kaubanduskoja kutsel Enterprise Europe Networki korraldatud kontaktkohtumiste üritusel ELMIA World Bio Energy, mis toimus Rootsis Jönköping’us ning kohtus seal Rootsi ettevõttega Wastec, mis tegeleb innovaatiliste jäätmekäitlusseadmete müügiga.

  Parast edukaid läbirääkimisi sai Rootsi ettevõttest Eesti ettevõtte heinapresside edasimüüja Rootsis ning need moodustavad ca 20% Rootsi ettevõtte käibest. Tulevikus on plaanis koostööd veelgi suurendada ning võimalusel saab FESMA ALU’st Wastec’i oma heinapresside edasimüüja Eestis.

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Tartu Teaduspark

  Invent Baltics OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea