Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  Loodusvägi

  OÜ Loodusvägi on pühendunud kodumaiste mahetoodete väljaarendamisele, tootmisele ja turustamisele Eestis ja Skandinaaviamaades.

  Loodusvägi osales Kaubanduskoja kutsel toidusektori ettevõtete ärireisil Taanis. Ühe visiidi osana korraldati koostöös Enterprise Europe Networki esindajatega ka kontaktkohtumiste üritus, mille käigus kohtus Loodusvägi Taani ettevõttega Biohan, mis tegeleb mahe ja tervisetoodete maaletoomise ja hulgimüügiga.

  Ettevõtted jätkasid suhtlemist ja peatselt sõlmiti koostöölepng ning Biogan hakkas maale tooma Loodusväe toodetavat mahe metsmustika-mustsõstra glögi.

  Visiidil osalemise tulemusel sai Loodusvägi rohkem vajalikku infot juriidilistes küsimiustes ja turuolukorra kohta, ning suurendas käivet. Biogan seevastu laiendas oma tooteportfelli.

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Tartu Teaduspark

  Invent Baltics OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea