Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  EstAlg Group OÜ

  EstAlg Group tegeleb loodusliku väetise eksportimisega ja otsib võimalusi luua oma peamistes sihtriikides- Jaapanis, Hiinas, Indias ja Iisraelis kvaliteetseid ja pikaajalisi ärisuhteid, peamiselt põllumajandussektoris olevate ettevõtetega, kes kasutavad suures mahus väetist.

  Ettevõte juht pöördus Kaubanduskoja poole 2017 aastal, kes saatis päringu Enterprise Europe Networki  (EEN) partneritele, kes omakorda jagasid infot oma kanalites. Alles märtsis 2019 pöördus EEN North China positiivse sõnumiga, et tal on ettevõte Pekingist, kes on huvitatud EstAlg Groupi toodetest ning uuris, kas koostööpakkumine on veel jõus. Sealne ettevõte tegeleb  uute väetiste ja mullaomaduste parandamise tehnoloogiaete uurimis- ja arendustegevusega, omab Hiinas ligi 260 agendist koosnevat müügivõrku.

  Kaubanduskoda vahendas EstAlg kontakid Hiina. Eesti ettevõte saatis näidised ja Hiina ettevõte tegi ka proovitellimuse. Kuna Hiina on ettevõte suurim prioriteet sihtriik, siis EstAlg juhataja, hr. Maxim Sokoloffi sõnutsi on perspektiiv paljutõotav ja algus väga hea edasiseks koostööks.

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Invent Baltics OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Tartu Teaduspark

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea