Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  Protex Balti AS

  Protex Balti AS on trikoo- ja tekstiiltoodete, tehniliste tekstiilide ja mööblikatete tootja, kes võttis ühendust Kaubanduskojaga sooviga leida uusi kliente Skandivaanias. Kaubanduskoja abiga koostati Protex Balti koostöösoovi kirjeldav ettevõtte profiil, mida kaubanduskoda Enterprise Europe Networki andmebaasi kaudu Skndinaavias levitas.

  Profiili vastu tundus huvi Rootsi ettevõte Znok Design ning samaaegselt tutvus Protex balti ka Rootsi ettevõtte profiiliga. Pärats mõlemapoolset huviavaldust vahendasid Network’i esindajad ettevõtete kontakte.

  Protex Balti leidis uue kliendi, kellele hakati tootma laste rõivaid, naiste seelikuid ja meeste särke, ning Rootsi ettevõte suutis kasvatada vastuvõetavate toode mahtu.

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Invent Baltics OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Tartu Teaduspark

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea