Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  Powerup Fuel Cells OÜ

  Powerup Fuel Cells OÜ on Eesti startup ettevõte, mis tegutseb vesinikkütuseelemendi väljaarendamisega, mille peamiseks sihtgrupiks on hetkel merenduse valdkonna ettevõtted (nt. jahtlaevade tootjad). Hetkel osalevad nad Tartu Teaduspargi juhitavas Euroopa Kosmoseagentuuri inkubaatori Eesti harus (www.esabic.ee).

  Ettevõte pöördus Enterprise Europe võrgustiku (EEN) poole, et siseneda Soome turule ja esitada taotlus ühte merendusvaldkonna tootearenduse toetusega seotud kohalikku toetusprogrammi. Kandideerimiseks oli vaja luua tüttarettevõte Soomes. Selleks töötati välja tegevusplaan ja kutsuti appi Turu teaduspargi EEN partner, kelle abil tegutsetakse alates 2018. aasta oktoobrist juba kahes riigis. Kuna Soome turul on ka palju väikelaevatootjaid ja -kasutajaid, siis jätkub piiriülene koostöö ettevõtte turuleviimiseks ja kasvamiseks.

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Invent Baltics OÜ

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Tartu Teaduspark

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea