Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (koordinaator Eestis)

  Enterprise Europe Network’i abil pakutavad teenuseid Kaubanduskojas:

  • Osaleda kontaktkohtumiste üritustel  nii Eestis kui välisriikides: privaatsed kohtumised võimalike klientidega suuremate messide raames on üks parimaid võimalusi uute koostöösuhete tekitamiseks.
  • Tutvuda välisettevõtete koostöösoovidega
  • Koostada Teie ettevõte profiili välisturgudel levitamiseks
  • Saada vastused välisriikides äritegevust puudutavatele küsimustele
  • Tutvuda Euroopa ja NATO riigihanketeadetega ning saada riigihangetealast konsultatsiooni
  • Pakume esmast väliskaubanduskonsultatsiooni

  Kontakt:

  Lea Aasamaa

  E-post: lea@koda.ee

  Tel: 604 0060

  www.koda.ee

  p2

  Invent Baltics OÜ

  Invent Baltics OÜ on uuenduslike tehnoloogiapõhiste ideede realiseerimisele spetsialiseerunud konsultatsiooniettevõte, kes aitab oma klientidel leida rahastust arendadamaks uusi ideid turukõlbuliku toote või teenuseni, leidab selleks sobivaid koostööpartnereid ning pakub tuge arendatud toote/teenuse kommertsialiseerimisel.

   

  Kontakt:

  Silver Toomla

  E-post: silver.toomla@invent.ee

  Tel: 683 8010

  www.invent.ee

  p3

  Tartu Teaduspark

  Tartu Teaduspargi tegevuse eesmärgiks on teadus- ja tehnoloogiamahukate ettevõtete tekke ning tegevuse toetamine pakkudes äriarendusteenuseid Tartu regioonis. Teaduspargi eestvedamisel käivitati 2016. aastal ettevõtluskeskus SPARK Demo (www.sparkdemo.ee), 2017. aastal algasid Euroopa Kosmoseagentuuri inkubaatori tegevused (www.esabic.ee) ja 2020. aastal stardib Tartu Ülikooli Delta keskuses S2B Launchpad inkubaator.

   

  Kontakt:

  Henri Hanson

  E-post: henri.hanson@teaduspark.ee

  Tel: 738 1027

  www.teaduspark.ee

  p4

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Tallinna Teaduspark Tehnopol on Mustamäel asuv teadus- ja ärilinnak, mille eesmärk on edendada Eestis tehnoloogiaettevõtlust ning pakkuda sobivaid tingimusi ja keskkonda läbimurdeliste äriideede elluviimiseks.

  Tehnopol on Baltimaade suurim teaduspark ning tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskus, mis hõlmab terviklikku linnakut – moodsaid büroopindasid, tasuta parkimist, seminari- ja koosolekuruume sündmuse korraldamiseks, põnevaid söögikohti, sportimisvõimalusi ja paljusid teisi teenuseid.

  Tehnopoli Startup Inkubaator on tehnoloogiapõhistele iduettevõtetele abiks oma äri arendamisel ja investeeringute kaasamisel, kasutades selleks Eesti ja Euroopa parimaid mentoreid.

  Tehnopoli äriarendusmeeskond aitab ettevõtetel leida uusi kontakte senistel ja uutel eksporditurgudel, arendada ja uuendada ettevõtte ärimudelit ning toetada tootearenduses, leida koostööpartnereid, viies ettevõtte kiiresti kokku õigete inimestega, ja võimaluse korral leida investeeringuid.

   

  Kontakt:

  Maarit Jalakas

  E-post: maarit.jalakas@tehnopol.ee

  Tel: +372 58 735 058

  www.tehnopol.ee

  p5

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Baltic Innovation Agency (BIA) pakub oma klientidele terviklikku innovaatiliste ideede ning projektide juhtimis- ja arendusteenust – alates hea idee arendamisest elujõuliseks projektiks, partnerite ja finantseerimisallikate leidmisest kuni projekti sisulise juhtimise ning aruandluseni. BIA on aidanud leida oma klientidele ja partneritele rahastust kokku rohkem kui 200 miljonit eurot. BIA tegutseb aktiivselt ka välisturgudel, olles seotud mitmete rahvusvaheliste projektide elluviimisega koostöös erinevate välispartneritega.

   

  Kontakt:

  Rene Tõnnisson

  E-post: rene@bia.ee

  Tel: 699 0390

  www.bia.ee

  p5

  Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus

  1.jaanuaril 2022 ühinesid KredEx ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS). EASi kaubamärgi alt arendab ühendorganisatsioon Eesti majandust ja ettevõtteid läbi ärimudelite arendamise ja innovatsiooni hoogustamise, ekspordivõimekuse kasvatamise, suure lisandväärtusega välisinvesteeringute kaasamise, rahvusvaheliste tippspetsialistide värbamise ja turismitulu suurendamise. KredExi kaubamärgi alt aitab ühendorganisatsioon jätkuvalt ettevõtetel kiiremini areneda ja turvaliselt välisturgudele laieneda pakkudes selleks laene, riskikapitali, krediidikindlustust ja riigi garantiiga tagatisi. Inimeste elamistingimusi parandab organisatsioon pakkudes kodu soetamiseks riigi garantiiga laenutagatisi ning energiatõhususele suunatud lahenduste teostamiseks laenu, tagatisi ja toetusi. Lisaks tegeleb KredEx startup-ökosüsteemi arendamisega ja idusektori huvide esindamisega.

   

  Kontakt:

  Eve Päärendson
  eve.paarendson@eas.ee
  +3725054570
  https://eas.ee
  https://kredex.ee