Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Edulood

  TBD Biodiscovery OÜ

  TBD Biodiscovery OÜ on teadusuuringutega tegelev ettevõte, mis keskendub sünteetilisele keemiale ja hea tootmistavaga tootmisele ning toodab farmaatsia- ja keemiatööstuses ning põllumajanduskemikaalides kasutatavaid keemilisi ühendeid.

  TBD Biodiscovery poordus Invent Baltics’I poole sooviga leida kliente ja koostööpartnereid ravimiarendustööstuses, kel oleks huvi kasutada Eesti ettevõtte väljatöötatud tehnoloogiaid. Invent Baltics aitas koostada ettevõttele kaks profiili, pakkumaks nende tehnoloogiaid Enterprise Europe Networki andmebaasi kaudu tundis nende vastu huvi Suurbritannia ettevõte. TBD Biodiscovery tutvus Networki andmebaasi kaudu samuti viimase profiiliga ning sellejärgselt kohtus Suurbritannia ettevõte TBD Biodiscovery’ga, millele järgnes otsus koostööd teha.

  Koostöö on molemale osapoolele olnud vägagi kasulik ning Suurbritannia ettevõte turustab nüüd Inglismaa turgudel TBD Biodiscovery välja töötatud tehnoloogiaid ning üheskoos pakutakse ka vajalike konsultatsioone ja oskusteavet.

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Invent Baltics OÜ

  Tartu Teaduspark

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea