Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  p4

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Tallinna Teaduspark Tehnopol on Mustamäel asuv teadus- ja ärilinnak, mille eesmärk on edendada Eestis tehnoloogiaettevõtlust ning pakkuda sobivaid tingimusi ja keskkonda läbimurdeliste äriideede elluviimiseks.

  Tehnopol on Baltimaade suurim teaduspark ning tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskus, mis hõlmab terviklikku linnakut – moodsaid büroopindasid, tasuta parkimist, seminari- ja koosolekuruume sündmuse korraldamiseks, põnevaid söögikohti, sportimisvõimalusi ja paljusid teisi teenuseid.

  Tehnopoli Startup Inkubaator on tehnoloogiapõhistele iduettevõtetele abiks oma äri arendamisel ja investeeringute kaasamisel, kasutades selleks Eesti ja Euroopa parimaid mentoreid.

  Tehnopoli äriarendusmeeskond aitab ettevõtetel leida uusi kontakte senistel ja uutel eksporditurgudel, arendada ja uuendada ettevõtte ärimudelit ning toetada tootearenduses, leida koostööpartnereid, viies ettevõtte kiiresti kokku õigete inimestega, ja võimaluse korral leida investeeringuid.

   

  Kontakt:

  Maarit Jalakas

  E-post: maarit.jalakas@tehnopol.ee

  Tel: +372 58 735 058

  www.tehnopol.ee

  Tallinna Teaduspark Tehnopol

  Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

  Invent Baltics OÜ

  Tartu Teaduspark

  Baltic Innovation Agency OÜ

  Meie partnerid

  Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

  Viimased uudised

  Edulood

  Tarmetec OÜ (Metec)

  Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni. Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit. Hr Diimar…

  Lea