ESTONIA

1.–2. juulil 2026 toimub Itaalias B2B Torino Fashion Match 2026: rahvusvahelised ärikohtumised moe-, tekstiili- ja loomeettevõtetele

Rahvusvaheline kontaktkohtumiste üritus B2B Torino Fashion Match 2026 toob kokku moe-, tekstiili- ja loomevaldkonna ettevõtted, disainerid, ostjad, edasimüüjad, teenusepakkujad, investorid ja innovatsioonipartnerid.

Üritus toimub Torino Fashion Weeki kõrval ning ühendab korraga eelkokkulepitud 20-minutilised B2B kohtumised, valdkonna talk’id ja moenädala nähtavuse. See annab ettevõtjatele võimaluse luua konkreetseid ärikontakte, saada osa valdkonna aruteludest ja olla nähtav rahvusvahelises keskkonnas, kus moe-, tekstiili- ja loomevaldkonna tegijad juba kohal on.

Ürituse fookuses on muu hulgas kestlik mood, ringmajandus, taaskasutus ja ümbertöötlemine, tehnilised ja innovaatilised tekstiilid, digilahendused, tehisaru, e-kaubandus, bränding, intellektuaalomand, uued turud ja rahvusvahelised partnerlused.

Üritus sobib ettevõtetele, kes soovivad leida uusi koostööpartnereid, ostjaid, agente või edasimüüjaid, laiendada rahvusvahelist müüki ja ekspordivõimalusi ning saada ülevaadet moe- ja tekstiilisektori arengusuundadest.

Osalemine on tasuta. Registreerimine on avatud kuni 29. juunini 2026.

Lisainfo ja registreerimine:
https://www.b2match.com/e/b2b-torino-fashion-match-2026


#EENCanHelp