Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!

[recaptcha]

Tarmetec OÜ (Metec)

Metec on Euroopa juhtiv autode lisavarustuse arendaja ja valmistaja. Pakuvad lisavarustusprogrammi kõikidele tarbesõidukitele – alates raskeveokitest kuni pick-up autodeni.

Kaubanduskoda edastas ettevõttele Enterprise Europe Networki Rootsi partneri päringu, kus Rootsi ettevõte otsis koostööpartnerit.

Hr Diimar Tarajev, Tarmetec OÜ müügijuhi sõnutsi on Rootsi turg Meteci jaoks alati olnud strateegilise tähtsusega. Välisturgudel pole tõsiseid uusi äripartnereid tavaliselt nii lihtne leida.

Koostöö Work System Sweden AB-ga avas Rootsi turul uusi võimalusi. See juhtus väga õigel ajal, kui otsiti äri laiendamist tooterühmadele, mida varem nii palju ei müüdud. Nad on tulemusega väga rahul ja loodavad edukat partnerlust!

Koostööst on valminud ka kirjeldav video (Work System ja Metec) inglisekeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=ju5Uz_GTzbc&feature=youtu.be

Lisainfo: www.metec.ee

Tartu Teaduspark

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Baltic Innovation Agency OÜ

Invent Baltics OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

GameFounders mängukiirendi otsib abilisi

GameFounders kiirendiprogrammi teine tsükkel on kestnud juba 2 nädalat ja Tehnopoli Startup Inkubaatoris toimetab 8 väga erinevat ja põnevat mängu-startup´i. Selleks, et meeskondade 3-kuuline kasvutsükkel maksimaalselt tulemuslikuks muuta, otsivad paljud neist oma meeskonnale täiendust. Tegemist…

endrik