EESTI

Võta osa konkursist, et osaleda tasuta MIT Global Startup Workshopil

Kuulud Eesti startup-ettevõttesse ja Sul on olemas äriidee, mille toimimises oled kindel? Su ideel on potentsiaali lüüa läbi suurtel välisturgudel? Sul on ka tugev meeskond, kellega hakata oma ideed ellu viima? Aga Sul jääb puudu teostusvõimalustest?

EAS pakub Eesti startup-ettevõtetele eksklusiivset võimalust osaleda MIT Global Startup Workshopil, mis toimub 25.-27. märtsil Tallinnas. Piiratud hulk tasuta pileteid ootab teotahtelisi entusiaste.

Mis on MIT Global Startup Workshop?

Tegu on maailma esinduslikuma ettevõtluse edendamiseks ja ühtse rahvusvahelise ettevõtlussüsteemi loomiseks ellu kutsutud konverentside sarjaga, mis paneb tudengid, professorid, ettevõtjad ja investorid ühise eesmärgi nimel tegutsema.

Teisisõnu on see unikaalne võimalus tulla Sul oma ideedega keskkonda, kus saab luua äri alustamiseks kasulikke kontakte, kohtudes tudengite, professorite, ettevõtjate ja investoritega üle maailma.

Kuidas osaleda?

Piiratud hulk tasuta pileteid ootab teotahtelisi entusiaste.

  • Kirjuta inglisekeelne motivatsioonikiri ning üheleheküljeline võimalikult elav ülevaade oma ideest ning saada see hiljemalt 4. veebruariks 2013 aadressile Indrek.Anepaio@eas.ee
  • Tasuta piletite võitja peab osalema MIT Global Startup Workshop’i üritusel ja pitching-võistlusel, reklaamima oma kanalites üritust ning kutsuma seeläbi üles ka teisi seal osalema. 

Konkursi tulemused selguvad 11. veebruariks ja võitjatega võetakse ühendust.