EESTI

VÄRSKED KOOSTÖÖPAKKUMISED

 • Portugali ettevõte otsib partnereid, kes tegelevad veisiniku tehnoloogiliste lahenduste tootmise ja levitamisega. Eelkõige on nad huvitatud partneritest, kelle tooted vajavad levitamist.
  BRPT20240529014: https://lnkd.in/dJW6XhXA
 • Hollandi ettevõte on välja töötanud tehisintellekti põhise platvormi, mis pakub kiiret, usaldusväärset ja taskukohast turule sisenemise planeerimise teenust. Platvorm aitab tervishoiuettevõtetel kiiresti ja tõhusalt uutele turgudele siseneda. Ettevõte otsib partnereid ja kohalikke eksperte, kes liituksid nende meeskonnaga.
  BRNL20240528022: https://lnkd.in/dF6mUbS7
 • Läti ettevõte otsib partnereid tehisintellekti arendajate või teadlastega, et aidata arendada ja integreerida tehisintellekti unikaalsesse tervise- ja ohutustarkvarasse. Lahendus ühendab ohutusjuhid, üldjuhid, ja töötajad ühele platvormile, mille ühine eesmärk on vähendada halduskoormust ja tõhusalt ennetada tõsiseid terviseprobleeme töökohal.
  BRLV20240520012: https://lnkd.in/djjNr9n2
 • Hispaania ettevõte, mis toodab kõrgekvaliteedilisi kotte, vajab uusi orgaanilist päritolu materjale (tekstiilid, nahk, kiud), millel on looduslikke kiudude paindlikkus. Sünteetilised kiud on vastuvõetavad kui need pärinevad ringmajandusest.  ♻️
  BRES20240524012: https://lnkd.in/dfM_k-hq
 • Rumeenia ettevõte otsib pagari- ja kondiitritoodete, HoReCa toodete, šokolaadi, piimatoodete, maiustuste tootjat, kes oleks huvitatud müügist Rumeenias.
  BRRO20240516013: https://lnkd.in/dKsnWDFv

Huvi korral on võimalik kõiki koostööpakkumisi otsida aadressil https://lnkd.in/e_-5Z9ii lisades otsingumootorisse huvipakkuvaid filtreid. Huvi avaldamiseks ja/või koostööhuvi täpsustamiseks leitud koostööpakkumiste kohta palun võta ühendust: Kadri Raik, e-post: kadri.raik@koda.ee või een@koda.ee