EESTI

Rahastamise võimalused Euroopas: konverents ja FinTech B2B üritus innovaatilisele ettevõttele

Toimumisaeg ja koht: 31.märts–1.aprill 2016 Haag, Holland

Hollandi eesistumise perioodil toimub Euroopa innovaatilistele ettevõtetele huvitav ja sisutihe rahastamise võimalusi tutvustav konverents. Vaatluse all on erinevad ELi ja Euroopa Investeerimispanga rahastamise programmid ja arutatakse pakutavaid toetusprogramme, laenutooteid, samuti riskiinvestorite kaasamise võimalusi.

Fookuses on Euroopa Liidu teaduse ja innovatsiooni investeeringuprogrammi European Fund for Strategic Investment (InnovFin) võimalused ja samuti tutvustab oma finantstooteid Euroopa Investeerimispank (EIB). Tutvustamisele tulevad samuit järgnevad laenutooted: InnovFin Large; InnovFin Mid Cap growth; InnovFin Mid Cap Guarantee; EFSI InnovFin-COSME SME guarantees; SME initiative.

Konverentsi raames toimub individuaalsete kontaktkohtumiste üritus, mis on fokuseeritud FinTech sektorile ehk finantstehnoloogia fookusega firmadele, kes pakuvad turgu muutvaid lahendusi, nagu mobiilimaksed, rahaülekanded, laenud, rahaliste vahendite kogumine, varahaldus jm.

Lisainfo: www.innoventerprise.eu/

B2B üritusele registreerimise tähtaeg 29.märts 2016. Lisainfo ja registreerimine: https://www.b2match.eu/fintechmatch2016