EESTI

Codeborne kutsub tarkvarakooli

Nüüd pakub Codeborne’i tarkvarakool tõelistele talentidele tasuta programmeerimiskoolitust! Kolmekuulise tiheda ja tõhusa programmi käigus omandatakse igal tööpäeval kella 9-17 praktilisi teadmisi ja oskusi oma ala spetsialistide käe all. Ei küsita abstraktseid küsimusi, vaid lahendatakse reaalseid ülesandeid tegelikus töökeskkonnas ning leitakse vastused kõigile praktikas esile kerkivatele küsimustele.

Mida pakutakse? Nüüd pakub Codeborne’i tarkvarakool tõelistele talentidele TASUTA PROGRAMMEERIMISKOOLITUST! Kolmekuulise tiheda ja tõhusa programmi käigus omandatakse igal tööpäeval kella 9-17 praktilisi teadmisi ja oskusi oma ala spetsialistide käe all. Ei küsita abstraktseid küsimusi, vaid lahendatakse reaalseid ülesandeid tegelikus töökeskkonnas ning leitakse vastused kõigile praktikas esile kerkivatele küsimustele.

Kellele? Kui tahad õppida programmeerima ning otsid võimalusi kasutada oma valdkonna teadmisi senisest loovamalt ja suuremate eesmärkide täitmiseks, siis on see suurepärane võimalus loodud just sinu jaoks! Otsitakse inimesi, kes suudaksid mõelda loovalt ja struktureeritult ning suudaksid oma unikaalse lähenemisnurgaga rikastada töökindlate süsteemide maailma senisest veelgi efektiivsemalt.

Milleks? Siin on võimalus panustada senisest veel enam! Tänane tarkvaravaldkond areneb kiiremini kui kunagi varem. Codeborne’i tarkvarakoolitus annab sulle suurepärased võimalused teha põnevat ja hästitasustatud tööd. KANDIDEERIMINE ON LIHTNE! Sul pole vaja eelnevat IT-alast töökogemust ja sinu põhieriala ei pea olema IT-ga seotud. Piisab IT-alasest huvist ja loovast mõtlemisest.

Mida teha? Kirjuta, miks sa tahad tarkvara luua ja miks me peaks seda just sulle õpetama. Saada oma motivatsioonikiri või küsi lisa aadressilt tarkvarakool@codeborne.com. Tee seda juba täna!

Tarkvarakool algab 19. augustil. Avaldusi saab esitada kuni 12. augustini.