Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


Edulood

TMB ELEMENT OÜ

TMB Element OÜ on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides, kes toodab kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, laepaneele, karkassielemente, ribipaneele, treppe ja rõduplaate. Ettevõte osales kontaktvõrgustiku Enterprise Europe Network korraldatud kontaktkohtumiste üritusel Stockholmis, Rootsis NORDBYGG 2014 messi raames ning otseselt tänu messil tekkinud kontaktile alustas koostööd Hangaren Bostad I Sverige AB-ga, kellelt said ühe suurema tellimuse Stockholmi korterelamutele.

TMB Element OÜ müügi- ja turundusdirektor Mai Mitt hindab messil Nordbygg 2014 osalemise tulemusi headeks.

„Oleme saanud ühe suurema tellimuse Stockholmi korterelamutele (otseselt tänu messil tekkinud kontaktile). Lisaks saavutasime mitmeid uusi kontakte Rootsi ehitus- ja kinnisvaraarendusfirmadega. Neilt oleme saanud päringuid, toimunud on järgmised kohtumised. Arendasime edasi suhteid ja koostööd olemasolevate koostööpartnerite ja klientidega Rootsis. Neilt oleme saanud uusi päringuid ning toimunud on tehasekülastused. Mõne projekti osas käivad läbirääkimised“.

 

Mai Mitt
Müügi- ja turundusdirektor
TMB Element OÜ
www.tmbelement.ee

Invent Baltics OÜ

Tartu Teaduspark

Baltic Innovation Agency OÜ

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi