Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!
Please leave this field empty.

Edulood

Maris Gilden AS

Tartus asuv Eesti kapitalile kuuluv Maris Gilden AS on maiustuste tootja, kes on tuntud präänikute, küpsiste, maiustuste ning hommiksöögi padjakeste poolest, tuntud tootesarjad nagu Väike Väänik, Kass Arturi iirisepallid, Kiisukommid, sherbett ja palju muud.

Maris Gilden AS- i turundus-ja müügijuht Andre Sevastjanov osales läbi kontaktvõrgustiku Enterprise Europe Network korraldatud toidusektorile mõeldud kontaktkohtumiste üritusel „Tour d’Europe“ Rotterdamis 5.11.2015, kus Belgia ja Hollandi hulgi-ja jaemüüjad otsisid toidu-joogitootjaid Euroopast, sh ka Eestist.

Sõlmiti koostööleping ning Hollandi ettevõte Bommels Conserven täiendas oma tootevalikut Eesti tootja innovaatiliste puuvilja-šokolaadimaiuste „What the Fruit?“ ja leivasnäkkide valiku võrra.

Andre Sevastjanov  hindas sellise kontaktürituse formaati heaks ja efektiivseks ning soovitab teistelegi.

 

Andre Sevastjanov
Turundus-ja müügijuht
Maris Gilden AS
www.gilden.ee/

Invent Baltics OÜ

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Tartu Teaduspark

Baltic Innovation Agency OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi