Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


Edulood

OÜ FESMA ALU

OÜ FESMA ALU on kaasaegseid ja keskkonnasõbralikke soojusseadmed ja loomafarmide sisseseaded tootev ettevõte, mille põhitegevuseks  on soojusseadmete tootmine, metalli-, san.tehnilised- ja elektritööd, panes rohku energiallika kasutamise säästlikkusele.

FESMA ALU osales Kaubanduskoja kutsel Enterprise Europe Networki korraldatud kontaktkohtumiste üritusel ELMIA World Bio Energy, mis toimus Rootsis Jönköping’us ning kohtus seal Rootsi ettevõttega Wastec, mis tegeleb innovaatiliste jäätmekäitlusseadmete müügiga.

Parast edukaid läbirääkimisi sai Rootsi ettevõttest Eesti ettevõtte heinapresside edasimüüja Rootsis ning need moodustavad ca 20% Rootsi ettevõtte käibest. Tulevikus on plaanis koostööd veelgi suurendada ning võimalusel saab FESMA ALU’st Wastec’i oma heinapresside edasimüüja Eestis.

Tartu Teaduspark

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Baltic Innovation Agency OÜ

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Invent Baltics OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi