Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


Edulood

Ars Delectatio OÜ

Ars Delectatio OÜ tegutseb mitmete välismaa ettevõtete müügiagendina Eestis ning otsides kontakti uute ettevõtetega, sooviga olla nende toodete edasimüüjaks Eestis võeti ühendust Kaubanduskoja kui Enterprise Europe Networki esindajaga Eestis.

Ars Delectatio nägi Saksamaa ettevõtte Winzegenossenschaft Ihringen eG profiili, milles otsiti edasimüüjaid nende veinidele. Kaubanduskoja vahendas ettevõtete kontakte ning asuti läbirääkimisi pidama koostöö spetsiifika üle, luues üheskoos ka Saksamaa ettevõtte tooteid tutvustava brosüüri.

Läbirääkimiste lõppedes sõlmiti ka kostööleping, mille alusel sai Ars Delectatio’st Saksamaa ettevõtte agent Eestis. Eesti ettevõte täiendas seeläbi oma tooteportfelli, pakkudes nii oma klientidele laialdasemat tootevalikut.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Baltic Innovation Agency OÜ

Tartu Teaduspark

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Invent Baltics OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi