Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!


Edulood

Loodusvägi

OÜ Loodusvägi on pühendunud kodumaiste mahetoodete väljaarendamisele, tootmisele ja turustamisele Eestis ja Skandinaaviamaades.

Loodusvägi osales Kaubanduskoja kutsel toidusektori ettevõtete ärireisil Taanis. Ühe visiidi osana korraldati koostöös Enterprise Europe Networki esindajatega ka kontaktkohtumiste üritus, mille käigus kohtus Loodusvägi Taani ettevõttega Biohan, mis tegeleb mahe ja tervisetoodete maaletoomise ja hulgimüügiga.

Ettevõtted jätkasid suhtlemist ja peatselt sõlmiti koostöölepng ning Biogan hakkas maale tooma Loodusväe toodetavat mahe metsmustika-mustsõstra glögi.

Visiidil osalemise tulemusel sai Loodusvägi rohkem vajalikku infot juriidilistes küsimiustes ja turuolukorra kohta, ning suurendas käivet. Biogan seevastu laiendas oma tooteportfelli.

Tartu Teaduspark

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Baltic Innovation Agency OÜ

Invent Baltics OÜ

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi