Vota uhendust
Oleme alati rõõmuga valmis Teie mõtteid kuulama ning omalt poolt nõuga ja jõuga toetama!
Please leave this field empty.

Edulood

Kadrina Kunstidekool

Kadrina Kunstidekooliga võttis ühendust Tsehhi ettevõte Drumatic, mis tegeleb trummide ja löökpillide noodilehtede tootmisega. Drumatic sai infot võimalike noodilehtede kasutajate kohta Eestis oma kohaliku Enterprise Europe Networki esindaja vahendusel, kellele Kaubanduskoda vastavat infot edastas.

Samal ajal otsis Kadrina Kunstidekool spetsiaalsete löökpillide õppimiseks kasutatavate noodilehtede valmistamiseks, suutmata seda Eesti turult leida. Ettevõtted nägid suurepärast võimalust koostööks ning peatselt hakkas Drumatic Kunstidekoolile noodilehti tootma.

“Enterprise Europe Networki vahendusel oli noodilehtede tootjaga kerge kontakti luua. Tanu Networkile leidsime võimaluse võtta kasutusele löökpillide noodilehed mida Eesti turul ei toodeta.”

Eve Vunk, Kadrina Kunstidekooli direktor.

Tallinna Teaduspark Tehnopol

Tartu Teaduspark

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Baltic Innovation Agency OÜ

Invent Baltics OÜ

Meie partnerid

Kes aitavad teil laieneda Eestist välismaale ja ka välismaal edasi

Viimased uudised

Edulood

Lingvist

Isikliku probleemi lahendamine viis edule Kas Sa usud, et tehnoloogia võib kiirendada keeleõpet? Kui ei, siis nüüd on põhjust need kahtlused peast visata. Eesti osakestefüüsik Mait Müntel, kes töötas Euroopa Tuumauuringute Organisatsioonis ning oli osa…

hedi